cviky po porodu

Po porodu – cisarskym mi zustali kila (20),chtela bych to rychlo zhodit,ale vim,ze nemuzu 2 mesici cvicit,jsou povolene aspon nejake cviky,nebo vubec nic?

Odpovědi
Klarisa

Po císařském řezu raději počkejte ty 2 měsíce,ono to hubnutí půjde samo.Já po porodu cvičila jen tak lehce a navíc jsem ani neměla čas jíst-dítě mi dalo zabrat.Trvalo mi rok než jsem zhubla 20 kg.Nespěchej­te,buďte trpělivá.Jestli kojíte tak musíte jíst a ne hladovět.Mám jinak vyzkoušené toto:naposledy jíst v 6 hodin večer a v 7 hodin do půl 8 cvičit,ale už nejíst a vypít denně 2–3 litry tekutin.Kupte si knížku,která je zaměřená na cvičení po porodu,určitě bude v knihkupectví.

Sindy

Určitě doporučuji poslechnout a počkat. Poté první co začněte posilovat jsou svaly pánevního dna-ne břišní. A samozřejmě můžete doplnit aerobním cvičením(spalování tuků-běhání,rotoped,pla­vání,apod.).Do­ma mám orbitrek-takže můžu doporučit-a budete mít v doslechu mimčo 🙂