jak otehotnet

Snažíme se s manželem o miminko, už 3 roky a stále se nám nedaří.Byli jsme na umelem oplodneni uz 2× a bohuzel to ani jednou nevyslo.Také jsem byla už těhotna i přirozenou cestou, ale také se to neudrželo.Můžete nám někdo poradit co dělat dál, my už si s manželem nevíme rady.

Odpovědi
iwetax

Je to velmi těžké, moje kamarádka zkusila všechno cviky, psa, moře, lázně, byla 4 na umělím oplodnění. Nakonec otěhotněla na 5pokus, nějakou švícarskou metodou, Dnes má dvojčátka kluka a holku, celé těhotenství ležela a porodila v 28.t.t. Tady je každá rada drahá.
Ta švícarská metoda je vyšla na 120000kč, vísledek se dostavil. Snad jen věřit lékařům
Doplňuji:
Moc vám drřim palce, snad si i vy jednou ponesete uzlíček z porodnice:-)

panenka

zde vám posílám odkaz jak zaručeně otěhotnět rady naších babiček nebo také zkuste do vyhledávače zadat rady jak otěhotnět kde máte další stránky které si můžete přečíst

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/de­ti/176124-rady-nasich-babicek-jak-zarucene-otehotnet.html

afro.minerva

Možná by stálo za to zjet k moři. Všechnen ten jód a mořské plody při každém jídle. Navíc tam do sebe všichni cpou strašně moc zeleniny a ovoce. Taky se tam člověk uvolní. Dáte si nějaký to vínečko. Uděláte náladu. Možná by jste se trochu odreagovali. Určitě je to děsnej tlak. Jinak nevím, co bych vám jiného poradila. To je těžké.

misulinka

no tak skuste zajit k doktorovi na vysetrenia treba jeden zvas je neplodnej a nebo ste prisexu hrozne upli nechtomu volny cas a uvidis ze otehotnis skusto ale k tomu doktorovi zajdete ja jen abys te se tady 5 let snazili a pak zjistili ze jeden zvas je neplodyny hm skusto

popelka

já to zkoušela kdysi taky dlouho.marně nakonec mi dal doktor nějaky prášek -byly myslím na dva měsice že potom otěhotni i kun.první mesic nic a druhý jsem byla v tom.po styku jsem taky ležela s nohama nahoře.bohužel nevím jak se ten prášek jmenoval.bylo to před 11ti lety-ale výsledek-hyper super kluk.jsem ráda že ho mám.od té doby antikonc.neberu a znova jsem do toho už nepřišla..tak nevim?co to bylo za zázračné pilulky.přeju hodně štěstí