Jak se zbavit strií na stehnech?

Jak se zbavit celulitidy na stehnech? Mohla se mi udělat proto, že jsem dost přibrala?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano Strie se udělají v Těhotenství,nebo když moc přiberete nejlepší pomůckou je dostatečně cvičit tak jak vám zde uvedla kolegyně a mazat se nějakým krémém proti striim .

Další odpovědi
Jahoda

Snad nejúčinější obranou proti striím je cvičení. Nejen při dlouhém cvičení, ale celkově je důležité také hodně pít! Celulitida, nebo-li strie se vytvoří při těhotenství, po porodu či při náhlém přibrání. Rovněž také doporučuji potírat stehna nějakým vhodným krémem proti celulitidě.

glorie

mohu se zeptat kolik ti je let? Děti asi nemáš viď? Musíš to mazat nejlépe lékařskou vazelínou, ale nezmizí to úplně. Hodně cvič, zatáhne se ti to.

Michal

Cvičení a masáže je základ pro Vás.Upravte si jídeníček.Masáže Vám mohu zajistit,protože je dělám.

Zdroj: život