kvik33

Copak můžu zábavného dělat doma s 2 psy?

Dobrý den,
zajímalo by mně co bych mohl dělat doma s dvěmi čivavamy.
Prosím,kromě hrátků s pamlsky (jsou najezení).
Moc děkuji za Vaše rychlé reakce.
D

Odpovědi
zjentek

Tyvoe fakt těžko radit- chlap a dvě čivavy… tulit se fakt nechcou, to plemeno znám! Natáhneš po ní ruku a UŽ ÚSKOK a okamžitě zuby! I kdybys byl největší kámoš, čivava stejně nejde tvý ruce vstříc, je to taková zákeřná bestie úskočná… zkus nějakej míček kutálet, prodávaj i kulatej pamlskovník, takže i hrátky s pamlsky můžeš nechat na míčku a zapnout TV! ;)

Palpatine

Zkus jít s nimi třeba ven. Ale je pravda, že to jsou čivavy, takže v takovém počasí umrznou a moc daleko neujdou. Proto mám radši velké psy. Se svým psem často chodím na procházky a někdy i do přírody. Aportuje, běhá, hraje si s jinými psy a zabaví se a unaví. Ale to je bohužel asi vše co čivava dělat nebude.

Edison

Z toho se ani guláš nedá udělat…

autacek

Se psy můžeš dělat psí kusy 🙂

kvik33

Tyhle jsou móc hodný…
Já se s nimi rád pomazlím,oni taky…
PS:Je mi 10.