Copak jste dali svým detem?

Nejlepší odpověď
anonym

Dceři něco na zub(dieta),ze­ťáčkovi pivínko (jedno),synovi… (ten už toho dostal) a nějaké sladkosti mým sladkým vnoučatům.

Další odpovědi
Drap

Děti už mám odrostlé, tak nedostanou nic. Vše zbyde pro vnuky až přijdou.

terry

Vše potřebovali a ještě něco navíc. A nemyslím jen materiálno.
Doplňuji:
Oprava – potřebovaly :).

arygnoc

pokoj.
vo svojom veku si už zaslúžia, aby som ich neotravoval.
a aj ja si to zaslúžim.
;)

briketka10

sama žádné děti nemám, svému synovcovi popřeju, sice už žádné dítě není jen se tak tváří je mu už 20, ale přesto ode mě dostane nějakou tu kačku :D
Doplňuji:
a co jsi dostala Ty od svých rodičů ?

aramah

Děti již nejsou dětmi a tak vnoučata dostanou po zásluze co jim patří:-)
Dávám peníze, ty starší to vzděkem příjmou a těm mrňatům je to buřt :)

anonym

Život