simsalabim

Co zpívají kluci z One Direction v tomto videu (prosím o napsání textu) ?

Tohle video ve 4:10
http://www.you­tube.com/watch?v=Um­J3_Jcme4c&fea­ture=related

Prosím, aby mi někdo napsal text (v AJ). Rozumím většině, ale ne všemu.

Díky.
Doplňuji:
Melodie je z jejich písničky What Makes You Beautiful. Já jim v tom videu jenom moc nerozumím, ale tak nějak by to mělo být:
You're in Southend (- nevím jistě)
With your friend
I don't like him and
I don't like to pretend
Why can you see
He looks at me
??? – a teď už vůbec nevim :D

Rozumí někdo, co tam zpívají?

Odpovědi
kapka

Přijde mi, že je to tahle písnička http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/one-direction/maths-question-295348
Ale nejsem si jistá, jestli v tom tvým klipu nezpívají na tu melodii něco úplně jinýho, nejsem tak dobrá v angličtině, takže víc nepomůžu.

Quentosi, neumíte odezírat? 😁
Doplňuji:
Ano, je to What Makes You Beautiful, ale též je to Maths Question, je to stejná melodie, jen jiná verze slov. Ať nejsem za úplnýho blbce. V klipu zpívají ale ještě jiná slova. Pokud odchytím někoho, kdo jim rozumí, dám vědět. 🙂

quentos

to je ale smůla, že mi nejde zvuk :{/>