Lgee

Co znamenal tento můj sen?

Zdálo se mi o tom ze někdo zaskakoval moji webovou stránku, co to znamená? Ve snari sem to nanášel.

Odpovědi
annas

Záleží na tom, do kterého snáře jste se díval. Ve staších zřejmě těžko najdete. PC v době vzniku neexistovaly.

Beru sny z pohledu elementů podle čínské medicíny – zda se mně zdá o kovu, dřevě, ohni, vodě,, půdě. Ty souvisejí s energiií jin a jang – tedy s nadbytkem energie v určitých orgánech.

Ale našla jsem odkaz na výklad snů, které se týkají PC. Sice nejde přímo o webovou stránku, ale i ta se vztahuje k PC. Vyberte si. Je to vaše rozhodnutí, zda buete či nebudete věřit.

http://vykladys­nu.cz/pocitac-50

Kelt

Pokud snáře pracují s běžnými pojmy, které doprovází člověka od nepaměti, lze o tom ve snáři najít informace. Například, přírodní jevy, zvířata , postavy, prostě to, co jde uchopit. Ale určitě se ve snáři nepíše o kvantové fyzice, plazmě, fúzi, internetu a pod. Asi jsi to přehnal a měl bys vynechat internet na několik dní. A pořádn se vyspat. Ale napřed si proveď kontrolu na internetu. Může to být varování.

Kryšpín

Co to znamená autor snáře na př. před 200 lety neměl šajnu o webu