hihihoho188

Co znamená v angličtině skratka ,,Pt. 1''?

Nejlepší odpověď
quentos

Záleží na kontextu…
Nejčastější význam zkratky pt. je „point“, tedy „bod“ – zde tudíž „bod 1“.
Doplňuji:
emefej: myslím, že rozumnému člověku to dojde :{)> když nebude sedět ani jedno z uvedených, jukněte sem http://www.ab­breviations.com/PT – významů této zkratky je tam na stovku, proto jsem prosil o kontext… může to být stejně dobře třeba „pint“

Další odpovědi
Emefej

To může být leccos, záleží na kontextu. Já bych to třeba chápal jako jeden bod „point“.
Doplňuji:
Omluva za totožnou odpověď. než jsem to sesmolil, byl quentos rychlejší.

anonym

part 1 -část první