Co znamená slovo unplugged?

co znamená slovo unplugged, které se teď objeví v posledním kole superstar

Nejlepší odpověď
quentos

unplugged je v angl. doslova „s vytaženou zástrčkou“. Znamená to tedy, že se bude hrát pouze na akustické nástroje, ne na elektrické.
Doplňuji:
Termín se nepoužívá zdaleka jen v MTV, ale v celém hudebním průmyslu. Interpreti (namátkou třeba Johnny Cash nebo The Corrs) občas vydají dokonce album s tímto názvem a vždy to opět předznamenává, že na něm uslyšíte pouze akustické nástroje.

Další odpovědi
kenyrts

MTV Unplugged je název série televizních koncertů, které vysílá stanice MTV. Intepreti při nich používají výlučně akustické hudební nástroje, místo elektrických.