mountaineer

Co znamená přerušení telefonického hovoru pískáním, jakoby vytáčením jiného čísla?

ahoj, chtěla bych vysvětlit, proč při telefonování mobilním telefonem si mi při hovoru stává, že je jakoby přerušen pískavým tónem a je slyšet podobný zvuk jako při vytáčeném internetu (starší ročníky jistě budou znát) . Znamená to, že tento hovor může něco rušit nebo že je třeba odposlouchaný? Dě­kuji

Odpovědi
anonym

Mi se sem tam něco podobného stane, když se na vzdálené straně zapne fax.

Seji

ano přesně tak, je to faxem :)