dust8

Co znamená pojem „časosběrný“?

Nejlepší odpověď
Edison

Sběr dat v delším časovém úseku a jejich následné zhuštění pro prezentasci vývoje v onom delším časovém úseku, aby byly změny potřehnutelné lidskými smysly v krátkém časovém úseku.

Další odpovědi
elkon

Zapínáš kameru nějakým časovačem a natáčíš třeba měsíc určitou věc nebo děj, nebo místo.

Kepler

V případě videa třeba uděláš snímek rostoucí stavby jednou denně a děláš to až do dostavění. Pak video pustíš normální rychlostí a stavba vyroste třeba za pár vteřin.

anonym

Vzniklý sběrem dat obvykle v delším čase, než jak dlouho trvá prezentace takto sesbíraných dat.