Co znamená pognovat?

Prosím nevím co znamená pognovat…vim jen že to souvisi s Punkem ae jinak nic.Dekuji za odpoved 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Nejde o slovo pogovat?
Pogo (pogování) je tanec, který vznikl na konci 70. let jako vzdor proti diskotékové kultuře. Tancuje se hlavně na punkových nebo metalových koncertech. Steven Severin ze skupiny Banshees tvrdí, že pogo stvořil Sid Vicious ze skupiny Sex Pistols, tuto informaci je ovšem nutno brát s rezervou. Do Česka pogo přišlo z Velké Británie.

Více na:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­gování