CR chess2017

Co znamena hudba budoucnosti?

Nejlepší odpověď
annas

Hudba budoucnosti je přenesený význam pro něco, co je vzdálené.
Je to něco krásného, dobrého,. ale těžko uskutečnitelného. Spíš jen představy,. které se vždy nemusí splnit.

Vysvětlení můžete najít v odkazu.

https://ssjc.uj­c.cas.cz/sear­ch.php?hledej=Hle­dat&heslo=hud­ba&sti=EMPTY&whe­re=hesla&hsub­str=no

Další odpovědi
elkon

Je to něco, co nás výhledově čeká.

zbyndo

Podľa mňa je to metafora,napr: Všade na svete bude spravodlivosť, všetci ľudia budú šťastní, všade bude mier,tak to je fakt"hudba budúcnosti"

Kryšpín

Dle mého názoru až se plně rozvine tržní hospodářství a bude kvalitní kapitalismus.