kolikamik

Co znamená 150 MB internetu? Jak dlouho na něm můžu být?

Nejlepší odpověď
beer

Toto množství dat většinou poskytují operátoři jako internet v mobilu ap., poté následuje FUP (pomalejší stahování).
Hodně záleží na mobilu a také na prováděné práci na něm. Př.: Chytrý telefon již díky obřímu displeji potřebujek k zobrazení více dat, než melý displej, zapnuté GPS u chytrého mobilu stahuje neustále data, spuštění videa ve větším rozlišení je více dat než v menším, atd.
Je potřeba vědět, že už pro samotné načtení stráky jsou stahována data. Z praxe moho potvrdit, že můj obyč. telefon s dispejem 240×320 při denní návštěvě netu, prohlížení obrázků a občasném prohlídnutí videa vydrží se stejným množstvím dat v pohodě celý měsíc.
Takže záleží na tvém telefonu, práci na něm, spuštěných aplikacích a podle toho ti vydrží.

Doplňuji:
Jen upřesním, že můj telefon je SE, prohlížeč Opera mini, často požívám ICQ, TrackID a stránky nenačítám v mobilním zobrazení.

Další odpovědi
Bedy

150MB je pro nějaký občasný používání internetu – Facebook, Email, ICQ. jak dlouho, to je opravdu individuální.
Na surfování doporučuji prohlížeč Opera Mini a tam zapnout funkci Opera turbo. To zkomprimuje obrázky (sníží jejich velikost, ale taky i kvalitu), řadu reklam to nezobrazí.
A pokud máte mobil značky Nokia, doporučuju používat ještě lepší prohlížeč, a to Nokia Xpress. Dokáže ušetřit opravdu mnoho stažených dat.

GTA Andreas

To znamená vypnout obrázky a nic nestahovat. A platit. Podívej se kolik má například velikost složka s dokumenty nebo obrázky.
Doplňuji:
jak píše Beer, spousta aplikací v mobilu. Abys nezapnul aktivaci internetu na den která stojí asi 20 korun za den, tak bys musel zakázat jejich automatické aktualizace. Jinak jet přes wifi, hotspot.

anonym

Nejspíše se jedná o FUP 150 MB což moc není. Ale pokud potřebujete jen na Facebook Chat tak to bohatě stačí, jelikož přenos je v řádu 1 – 6 kB / s. Ale na sledování videí či brouzdání internetem to nestačí.