Je nějaká webová stránka, kde se dá zaplatit za odpovědi na otázky?

Odpovědi
ivzez

Je.
Setkala jsem se s tím u některých právnických webů.

anonym

Praxe bohužel neukazuje, že platba za odpověď je automatickou garancí kvality odpovědi. Zárukou kvality odpovědi je obvykel množství uživatelů ke kterým se tvá otázka dostane a ze kterých je pak pravděpodobnější že spíš najdeš náhodou někoho pro koho je otázka z jeho oboru profesní specializace a který bude cítit potřebu se znalostí pochlubit …

Na serveru STACKEXCHANGE, který je řekněme zahraničním vzorem tohoto menšího serveru, funguje systém odměňování na základě počtu pozitivních hodnocení odpovědí … tedy nikoliv naivní platby předem, ale platba až v případě, že velké množství tazatelů vaši odpověď shledají užitečnou.