Gami.Pet

Neznáte webovou stránku s registrací uživatelů zdarma?

Tak jsem to nemyslela, prostě stránku kterou jsi vytvoříš a lidé se ti tam zaregistruji, ale ty za to nemusíš nic platit :)

Nejlepší odpověď
gecco

Tisíce…
😉
Třeba Odpovedi.cz – nebo jsi tady za registraci něco platila??

Doplňuji:
Tomu asi ne zcela rozumím…
😉
Nemusíš za registraci platit:

  1. těm registrujícím se lidem? – pokud je k registraci přesvědčíš jinak (viz Odpovedi), nemusíš jim platit
  2. za vytvoření stránky? (webu) – píšeš, že „si vytvoříš“, takže si taky platit nemusíš
  3. za doménu? – poměrně leckde je nabízena doména 3. řádu zdarma
  4. za hosting? – i hosting je leckde nabízen zdarma (třeba výměnou za umístění reklamy)

___
Kukni třeba na – http://www.hos­tingy.cz/hosting-zdarma.html , jestli najdeš něco, co ti bude vyhovovat…
😉

Další odpovědi
arygnoc

v podstate stačí free hosting s odporou skriptovacieho jazyka bežiacom na serveri (php, …).

free hosting je dobrý na štartovanie projektu (testovanie úspešnosti), potom je dobre v prípade úspešnosti urobiť migrácu na vlastnú doménu (ročné náklady do 1000 kč za doménu + hosting).

ale medzi nami – nie je stránka ako stránky, a s registráciou už vôbec nie.
stránky vyžadujúce registráciu MUSIA mať kvalitu obsahu, inak (i registrovaní) návštevníci prchajú.
registrácia na stránkach, z ktorých potrebujem jednorázovú informáciu, ma odrádza a hľadám (a zvyčane nájdem) inde.

takže napred vytvorte obsah pre všetkých, a po dosiahnutí KVALITY obsahu urobte migráciu, kde už môžete (ak bude potrebné) zaviesť registráciu – a za to ponúknite nejaké výhody.

;-Q