Angi-Shy

Existuje podobná česká webová stránka, jako je tahle: gofundme.com?

a623682@drdr – děkuju, stránka je suprová! Ale něčemu tam nerozumím.
Když se vkládá nový projekt, v jednom podě to chce vyplnit „Odměny“. Co tím myslí?
V prvnim úseku to chce částku…
Přitom potom to chce i nějaký popis a název odměny, co to teda chce? Chce to jako napsat hodnotu té odměny? Byla by hloupost aby odměnou byla částka peněz, to by pak popis a název mohl být prostě „peníze“. Co s tím?

Nejlepší odpověď
a623682@drdr

startovac.cz

Odmeny jsou to, co za financni prispevek nabizis prispevateli. Nekdo ti da penize a ty mu za to nabidnes nejakou protihodnotu (zpravidla produkt, ktery ti pomohl zafinancovat). Odmen (prispevku) muze byt nekolik typu a vetsinou jsou financne odstupnovane (com vic prispevatel zaplati, tim dostane vic).
Funguje to stejne jako na kickstarter nebo indiegogo.

Na startovaci bude urcite i nekde kompletni napoveeda co a jak.

Další odpovědi
anonym

Další možnosti jsou Patreon, Kickstarter (zde je hodně Čechů), Paypal donation.