Kolik existuje Internetů?

Kde najdu jiný internet než tento?
Přes jaký program a kde se dá stáhnout?
Koupil sem si pro to kartu (16giga), bude stačit?

Nejlepší odpověď
anonym

Prodám celý obsah internetu vypálený na 478 597 524 1­01 kusech DVD. Případně bez porna na dvou.
___
Pokud ti tvůj dotaz připadá legrační – pak ne, není.

Další odpovědi
led

Internet, spojenie kominikačných sití do akejsi celosvetovej pavučiny ako ho poznáme je len jeden, je šírený rôznymi sprostredkovateľmi.
Okrem tohto jestvujú ešte špeciálne siete, šírené špeciálnymi komunikačnými cestami využívané jednotlivými štátmi, organizáciami pre ich vlastné potreby.
Vtip s použitím karty 16GB na stiahnutie iného neverejného utajovaného internetu nechajme naďalej v rodine vtipov na dobrú noc…

briketka10

:))

arygnoc

počkajte, kým sa pripojí Spok – ten vám povie, kde je prechod do matrixu a do iných dimenzií.

a 16 gb kartou ho neuplatíte, možno tak encyklopediou galactica.