Autista

Jak moc je ICQ sledované?

Já jen tak, třeba kdyby někoho napadlo prodávat fotky koťátek, jak moc by byl v bezpečí a soukromí?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jiné - odpověď

A ono ještě Ajsko existuje? :o Já myslel, že už bylo dávno zválcováno WhatsAppem, Hangouts a dalšími modernějšími komunikátory. :)
Každopádně by sis vybral DOST ŠPATNÝ komunikátor pro posílání fotografií koťátek (z hlediska businessu), jelikož VŠECHNO co bys přes něj poslal se automaticky stávalo MAJETKEM AOL/Mirabillis, muehehe. (tohle sis DOBROVOLNĚ potvrdil/odklikl při instalaci ve smluvních podmínkách – četls je?) ;) :D :D

Další odpovědi
Lotr2008

Nebezpečné

rentier00

Nebezpečné

anonym

Nebezpečné

Pokud vím ICQ protokol nebyl navržen s ohledem na zachování soukromí uživatelů, to platí teprve až o komunikátorech jakými jsou Telegram, Signal a jim podobné, které používají end-to-end šifrování a tedy ani provozovatel systému neví jaké je znění zpráv.