iceT

PROC SI NEMUZU PROHLIZET VIDEA?

porad se zasekavaji

Nejlepší odpověď
anonym

problem softwaru a vykonu hardwaru

pravdepodobne nemate prehravac, ktery by dokazal prehravane video akcelerovat pomoci graficke karty (coz je klicova vlastnost, s ni se pocitac ani trochu nezapoti a video bezi plynule, bez ni vas ceka pravy opak), nebo nemate dostatecne vykonny pocitac (coz je pripad nekterych prvnich tzv. netbooků) nebo obecne pocitacu starsich nez rekneme 5 roku …

zkuste upresnit v jakem softwaru a na jakem hardwaru filmy prehravate … v jakem jsou formatu (staci teoreticky jen koncovka souboru pro priblizne urceni) a take v jakem jsou rozliseni (problemy na nekterych sestavach byvaji s tzv HD videi s velmi vysokym rozlisenim)

problem kvality a dostupnosti uloziste, ze ktereho film poustite

vyse uvedene plati pro videa ktera poustite lokalne (z nejakeho spolehliveho media – pevneho disku napriklad), problem zadrhavani muze nastat i v pripade kdy film nacitate z prilis pomaleho media (typicky nektere starsi usb klicenky nebo pametove karty ktere maji jeste nizsi prenosove rychlosti, nebo pokud prehravate video z jineho pocitace pres starsi sit s mensi datovou propustnosti, pripadne bezdratovou sit) nebo z poskozeneho media (dvd, cd …) – v takovem pripade je vhodne film nejdrive presunout na rychle dostupne medium jako je prave pevny disk.

problem nedostatecne rychleho internetoveho pripojeni

nakonec jsou tu pripady tzv streamovanych videi – skrze webovy prohlizec, ktere se v realnem case stahuji z internetu a prehravaji najednou, tam je velmi pravdepodobne problem s rychlosti internetoveho pripojeni, video se nestiha stahovat tak rychle jak se prehrava.

Navic jsou videa z internetu velmi casto prehravana pomoci FLASHe ktery donedavna neumel prehravani videa akcelerovat (viz prvni bod) takze v takovem pripade je vhodne i aktualizovat FLASH plugin prohlizece na nejnovejsi verzi.

==============
// neco z toho musi byt pricinou, snad jsem na nic nezapomel … vidite jak je uzitecne ve svem dotazu uvest co nejvice podrobnosti ?? 🙂 odpoved by byla mnohem kratsi, plati tu neprima umera, na prilis strucny dotaz je odpoved velmi az nekonecne dlouha 🙂

Další odpovědi
verka

Když je na pár minut stopnete, jdou pak lépe? Píše vám to, že se to načítá?
Nebo pak zkuste nápovědu.