Anonymz1998

co zmacknout na kalkulacce aby se mi vysledek napsal ve zlomku?

ahoj. napisu nejaky priklad a vysledek je v desetinnem cisle. potrebovala bych aby byl ve zlomku. poradite prosim? :)
Doplňuji:
mam takovou kalkulacku s hodne fukcemi a jde to tam preveds akorat jsem ztratil manual. tak jestli nevite co tam macknout.

Nejlepší odpověď
anonym

Máš několik možností:

  1. koukni na typ kalkulačky a manuál si najdi na netu
  2. napiš sem typ kalkulačky
  3. nafoť klávesnici kalkulačky a foto sem dej

Tvůj dotaz mi připomíná žádost jednoho mého známého – „Su úplně v pr…, nevím kde su, přijeďte si pro mne!“

Další odpovědi
metro

Na to musíš mít speciální kalkulačku, která umí počítat se zlomky.

mosoj

Koupit kalkulačku která to umí. Umí to každá lepší školní kalkulačka ( tzv. kalkulačka s funkcemi).