anonym :D

Co vylepšit ve flirtování?

Zdravím, mám rychlý dotaz. Asi půl roku se znám s jednou holkou (oběma nám je 15) a jaksi jsem začal uvažovat o vztahu. Takové ty základní věci, jakožto sebevědomí, zajímavý život, smysl pro humor, být chlap apod., znám a většinu i mám. Nicméně bych potřeboval poradit, jak často bych měl lichotit, jak často říkat vtipy, jak moc být v kontaktu atd. Prostě nějaké rady k pokročilejšímu flirtu, protože jsem téměř nezkušený (jednou jsem měl holku). Předem děkuji za všechny rady!

Odpovědi
Drap

Chovej se a vše dělej přirozeně. Je to ta nejlepší cesta. Nikdo ti neni schopen sestavit podrobný manuál, co v kterou chvíli.

seraphico

Moc nad tím vším přemýšlíš. Flirtování není žádná věda. Čekáš, že ti tu někdo dá podrobný návod, ale takhle to přeci nefunguje. Každá dívka je jiná. Některá si potrpí na lichotky, některá nikoliv. Některá miluje vtipy a některá na ně není. V tom je kouzlo každého vztahu, každý je prostě jiný. Nejsme naprogramování roboti, kteří mají stejný vkus. Hlavně buď sám sebou a zjišťuj, co se jí líbí, my to totiž nevíme.

O podobné rady jsi psal opakovaně, ale doufám, že až u tebe přijde řada na sex, tak nebudeš chtít podrobný postup 😄