Kepler

Co všechno se dá vytlačit?

Z dokumentů o letištích jsem s hrůzou zjistil, že se dá vytlačit i celé velké dopravní letadlo ze stojánky, resp. terminálu, na pojezdovou dráhu. Možná taky obří ropný tanker od mola, pomocí remorkérů. Tak si říkám, jaké máme štěstí, když jsme na WC.

Nejlepší odpověď
annas

Třeba z přístroje, který má malý motorek, např. ventilátor, se dá „vytlačiti“ , vyčistit špatný vzduch při vaření.

Třeba čeština vytlačila v minulosti latinský jazyk, v době NO čeština vytalčila němčinu, dnes v oblastí PC vytlačuje angličtina češtinu.

Jinak vytlačit se dá něco (třeba vodu v trubkách) nahoru, vytlačit šťávu z ovoce, vytlačit někoho silou z místnosti atd.

Slovák může vytlačiť noviny, tedy vytisknout je.

Možností je hodně – od zubní pasty až po letadlo, které jste uvedl.

Další odpovědi
zjentek

Mě tady z mý pozice málem vytlačil Rokio. Ale nepropadl jsem panice, nevzdal se a setrval.

A co dalšího jsi objevil při bádání v análech?

aliendrone

Na Slovensku i „denná tlač“. Vždy jsem si škodolibě představoval, jak za totáče referenti povinní vytvářet její přehled se musí hrabat v té srajdě, co se tam tenkrát tenkrát tlačila. ;) :D :D

anonym

Je to ironie, když takový kolos je možné jen i třeba vysunout z jeho původní pozice. Mě zamrazilo, když jsem viděl zajímavý snímek o tornádech. Člověk si pak uvědomí, že pro přírodu jsou tyto kolosy vlastně hračky, které létají vzduchem bez sebemenšího odporu. To když se vyklopí tanker, to je pak frmol.

S tím závěrečným příměrem lze souhlasit, i když ne vždy jde všechno lehce, jak se na první pohled může zdát.

Rokio

Například vytlačit auto ze silnice.

jsemjá

Ho*no.

Hufnágl

Jebák.

led

aliendrone, to sa robí aj dnes. Len si pozrite tie rôzne mediálne kauzy, ktoré by bežného občana ani nenapadli. keď počúvam v správach tie rôzne „citácie previnilcov“ mám pocit, že ani novinový dozor na nočnej smene v tlačiarni sa toľko nenarobil ako dnešní… prepáčte oni, tí dnešní „dobrí“, dnes len sledujú spravodajstvo, aby svojim pánom mohli k raňajkám odovzdať „čo sa včera udialo“

led

Ps. niekedy mám pocit, že študujú aj toaletný papier…