Lucyfer

Co všechno může stát za tím, že se rozlepí bezešvé kalhotky?

Konkrétně mám na mysli takovou tu hladkou, jemnou „umělinu“, bez okrajů (nejspíš řezané laserem), které se hodí pod přiléhavé oblečení.
Rozlepily se v rozkroku (vodorovně).

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak například tekutiny. Nebo taky chlapi! Je toho určitě více 🤭

Další odpovědi
elkon

To je snadné, je to „šunt“. A pokud se jedná o cenu, tak v dnešní době ani cena není záruka kvality.

orwell

Pokud se rozlepily v rozkroku a horizontálně, pak by mohla být důvodem třeba vertikálně unikající moč. Dnes je všude kolem samá sranda a není problém cvrknout si do kalhotek.

Filip84

Tak si kup kalhotku z latexu, ta je taky bezešvá, a když se rozlepí, „zalepíš“ vulkanisačním roztokem na opravu duší kola. 👌😈

aliendrone

I když se usilovně snažím být neviditelný, NELZE vyloučit možnost, žes ZAHLÉDLA nejskvělejšího, nejúžasnějšího, nejkrásnějšího etc. aliendrona! To nic, je to přirozená fyziologická reakce jednak, druhak ta dnešní lepidla zpravidla nic nevydrží. A za utrpěnou materiální škodu se omlouvám! 😉 😁

Bělousek

Bezešvé kalhotky mám v oblibě, ale nikdy nebyl žádný problém..... Za mne teda doporučuji.

Lucyfer

Tak dík, lidi. 😀 Já spíš čekala odpovědi, kde je chyba v praní, třeba… Ale závěr je zdá se šunt a inkontinence. 😅