Avatar uživatele
Lucyfer

Co všechno může stát za tím, že se rozlepí bezešvé kalhotky?

Konkrétně mám na mysli takovou tu hladkou, jemnou „umělinu“, bez okrajů (nejspíš řezané laserem), které se hodí pod přiléhavé oblečení.
Rozlepily se v rozkroku (vodorovně).

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Tak například tekutiny. Nebo taky chlapi! Je toho určitě více 🤭

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

To je snadné, je to „šunt“. A pokud se jedná o cenu, tak v dnešní době ani cena není záruka kvality.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Pokud se rozlepily v rozkroku a horizontálně, pak by mohla být důvodem třeba vertikálně unikající moč. Dnes je všude kolem samá sranda a není problém cvrknout si do kalhotek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Tak si kup kalhotku z latexu, ta je taky bezešvá, a když se rozlepí, „zalepíš“ vulkanisačním roztokem na opravu duší kola. 👌😈

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

I když se usilovně snažím být neviditelný, NELZE vyloučit možnost, žes ZAHLÉDLA nejskvělejšího, nejúžasnějšího, nejkrásnějšího etc. aliendrona! To nic, je to přirozená fyziologická reakce jednak, druhak ta dnešní lepidla zpravidla nic nevydrží. A za utrpěnou materiální škodu se omlouvám! 😉 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bělousek

Bezešvé kalhotky mám v oblibě, ale nikdy nebyl žádný problém..... Za mne teda doporučuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lucyfer

Tak dík, lidi. 😀 Já spíš čekala odpovědi, kde je chyba v praní, třeba… Ale závěr je zdá se šunt a inkontinence. 😅

Nový příspěvek