zjentek

Co vše mohou napáchat myši uvnitř stěn dřevostavby sendvičového typu?

Kromě pachu myšiny linoucího se zpravidla v koupelně škvírami okolo odpadových trubek, to se dá řešit zacelením škvír třeba akrylem/silikonem. Co dál? Poškodí vatovou izolaci? Či dokážou i něco horšího? Jakýkoli boj je vyhubit končí rezignací 🤷‍♂️

Odpovědi
aliendrone

Nwm, s tímhle mám pramalé zkušenosti a většina z nich je typu „Chytej!“ (nataženou past na krysy). Po zamyšlení jsem přišel na to, že to nejhorší, co by ti mohly udělat myšičky je, že tě VYMIŠKUJÍ. ;) :D :D