jirka F

Co vlastně znamená přezdívka aliendrone?

Alien = mimozemšťan
Drone = trubec

Nebo je to vše jinak?Co byste řekli?

Nejlepší odpověď
da ny

alien [ˈeɪljən or ˈeɪlɪən]
• form.cizí, odlišný hl. vyvolávající averzi či strachvoj.alien forcescizí síly

  1. form.cizinec, přistěhovalec hl. nelegálníalien lawcizinecké právo
  2. mimozemšťan, vetřelec z vesmíru

drone [drəʊn]

  1. hučet, bzučet, vrčet jednotvárně
  2. drone (on) mlít, drmolit monotónně

Možná si ten mimozemšťan, také poletuje vzduchem/životem a „mele“ 😉.
Může být dálkově ovládán, „prodlouženou rukou“ (manželkou, rodinou, zaměstnavatelem). 😉 😉 😉

(AlienDrone, interaktivní hračka létající vzduchem
Díky ručnímu ovládání je hračka zábavná pro všechny věkové kategorie, s dětmi se budete moci hrát v domě nebo na dvoře! Zábavné ovládání gesty rukou …
789,00 Kč).

Další odpovědi
led

Alien aj s dronom skromne mlčiac sa spamätávajú z vašej otázky. Prirodzene, vaše spojenie dvoch pojmov v aliendronovi dokázalo odhaliť „záhadu milisekundy vo vesmírnom poňatí“. Uhádli ste, naozaj ide o mimozemského trubca.
Po zhliadnutí odrazu vašej otázky v čarovnej kvapaline v trojrohom kotlíku (zloženie tejto zmesi je známe len zasväteným), vás vystríham: *odhaliť tvár Apokalypsy a jej nástrahy je životu nebezpečné *
ale zjavne je to zamotané: kto, čo je aliendrone? akú úlohu má pri očakávanom pokuse o likvidáciu Homo sapiens sapiens na Zemi? Má význam objaviť jeho identitu a jeho spoznaním zničujúco vydesiť mnohých a priznať tak porážku Človeka?
Aliendrone trubče, buď ako liek, ktorý správnym dávkovaním pomáha človeku.

zjentek

Aliendron? TO je BOREC, který se EASY pustí do křížku s ozářeným celým Vesmírem neboli s probuzeným k nejhlubší z hloubek a ačkoli z popisu to může vypadat jako jasně prohraný boj dohromady s marností nad marnost a vyznívá doslova neuvěřitelně, I TAK si aliendron vede dobře, přičemž neznámo odkud tahá stále nové a nové trumfy, doslova smrtící, což mu vedle probuzeného k hloubce umožňuje ne méně než stále se opakující, vlastně nehynoucí šanci na plichtu, čímž docela vysírá! 🙏🤪 (🤣) Aliendron je tedy bezesporu více, než tygr, orel a drak dohromady. (;

aliendrone

Sakryš, takové krásné odpovědi, že ani nevím, KOMU dát nominaci! 😉 😁 😁
Ale počkejte si na odpověď Pepy25, ten to myslím ROZČÍSNE! 😁 😁:-D

led

alien, alibista, nie ste náhodou kariérny poslanec, ktorý si musí dávať pozor, aby sa voličom páčil? Heš, heš z našej, zatiaľ Modrej planéty…

led

zjentek oči valím, ústa mám otvorené ako nové vráta… veď vy tu vyznávate lásku k aliendronovi 😉 😄

led

da ny, tak vy ste z aliendrona spravili hračku? to bolí!… chudák alien, čoho sa to dožil?