zjentek

Co většinou děláte večer, když vypnou ČT3 Kmetflix?

Teda nevím, proč některým u TV konzumní společnost tak neobratně naznačuje večerku. Nejsme na vojně. Ještěže existuje internet a dá se pokračovat třeba na webu. Děkuji, musel jsem…

https://www.i60­.cz/clanek/de­tail/5820/prij­mi-me-celou

Odpovědi
Edison

Tak sis opět odpověděl…

Kepler

Tyhle peechoviny nesleduju. Aktivní senior si velmi rychle najde jinou zábavu. Když už v TV nabízejí porno, proč taky nelegalizují trávu? Já jsem navíc ekologicky smýšlející zodpovědný občan a jsem přesvědčen, že po trávě se nechodí, po trávě se směje!

Kelt

Jak vám závidím všem, co jste už tu Trojku viděli. Já ani nevím, zda to na televizi mám a co vysílají a zda být šťastný nebo naopak si zoufat, že jsem přišel o nějakou kvalitu.