Kepler

Po trávě se nechodí, po trávě se směje?

Je ta kytka Mařenka opravdu tak veselá?

Odpovědi
elkon

To nevím, já ji používám jako mast na všechny možné i nemožné neduhy. Ale dělanou doma, ne kupovanou, která okolo Ganji (ganži) jen proběhla.

marci1

Citát: „Když jsem byl malý, po trávě jsem lezl, teď se po ní směju a jednou pod ní budu ležet!“ 🙂
https://www.dar­kyvbrne.cz/Tric­ko-Kdyz-jsem-byl-maly-po-trave-jsem-lezl-ted-se-po-ni-smeju-a-jednou-d281.htm
Po trávě se směje, ale taky hloupne. Proto nejsem krá.a, nechutná mi tráva. 🙂