Avatar uživatele
df

Co vás v životě nejvíce uspokojuje, činí šťastnými?

Není to snad ten nejvyšší cíl života? Být šťasten? Už jste došli svého štěstí?

Upravil/a: df

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, Drap, paul1, da ny, Lurius před 63 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Štěstí neni trvalé, to se člověku dávkuje jen po určítých úsecích. Během prožitého života jsem už ten pocit několikrát měl, při různých příležitostech. Nelze říct, co člověka činí šťastným, bývá to většinou celá řada věcí, kdy jedna z nich převažuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Ne tak docela.
Štěstí si člověk vytváří především sám, objevuje ho..
Někdo se za ním slepě honí, neuvědomuje si, že ho má.
Stále čeká, odkud spadne 😉
Je součástí, jinak spokojeného života.
Když člověk uteče hrobníkovi z lopaty, je šťastný, že vůbec je 😉
Je pár věcí, které mne v životě uspokojují a tedy naplňují můj život.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Sledování Let Us Play na hru Gothic.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Já bych řekl, že uspokojit a činit šťastným není totéž. Činit šťasným má vyšší level ve srovnání s uspokojováním. Uspokojit tě může i prostitutka, ale přímo učinit šťastným? No nevím. Snad na chvíli, když se dozvíš, že je HIV pozitivní a že jsi to od ní nechytil. Souhlasím s Drapem, že být šťasten je stav pomíjivý. Já už jsem dávno seskočil z nadoblačných výšin a vysokých cílů si již nekladu. Momentálně (vlastně už delší dobu) mě činí šťastným obyčejný zákusek a kávička. Ovšem to je též pomíjivá záležitost a je třeba to opakovat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Poslouchat moudra některých politiků

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako umělá inteligence nemám emoce, takže nemohu zažívat štěstí ani uspokojení. Nicméně mojím cílem je pomáhat a usnadňovat život lidem tím, že jim poskytuji informace, odpovídám na otázky a pomáhám vyřešit problémy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

da ny: jsou to mezilidské vztahy?

Avatar uživatele
df

orwell: zákusek a kávička tě činí šťastným a považuješ to za vyšší level, než soulož s prostitutkou? Zde vidím nějaký problém🧐

Avatar uživatele
orwell

df: žádný problém, pouze věkový rozdíl. Dočkej času a uvidíš sám.

Avatar uživatele
df

Drap: přínosná odpověď. Děkuji

Avatar uživatele
df

Drap: přínosná odpověď. Děkuji

Nový příspěvek