JáJsemKarel!

Co vás donutí kulit oči? O_O

Tak jako já na mé profilovce 😁
Až na tuhle otázku. O_o

Nejlepší odpověď
Kepler

No, dřív to asi vypadalo pří výskytu většího množství krásných bab, nadměrného množství slev, nebo u zvláště podnětné otázce na tomto webu. Pak takhle vypadá ještě astronaut při náhlé dekompresi Násadky na oči jako ve tvém případě nepočítám.

Další odpovědi
marci1

Kulím oči na všechno.:-))
Lidé se narodí, oči otevřou, pak je kulí, klopí, vyvalují, vytřešťují, léčí a nakonec jim je zamáčknou. 🙂

Kelt

Je to využíváno při zlepšování zraku, jako cvičení očních svalů.

aliendrone

No, to takhle jednou na WC… ;) :D :D