Avatar uživatele
Lucimia

Co vařit k obědu?

Vůbec, ale vůbec nemám žádný nápad ani nikdo z mé rodiny 🙂 Co budete vařit vy?
Doplňuji:
Já jsem právě nemocná, tak nemůžeme do restaurace. Budu ráda, když se budu cítit na to jít k volbam 🙂 Chceme jít hned po obědě, takže něco lehkého. Asi zase udělám kuřecí řízky s bramborem, ale ty máme furt.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já jsem tu nedávno psala,co budu vařit,až do neděle,tak tím Vás znova zatěžovat nebudu. Ale když nikdo nemá žádný nápad,tak prostě nevařte.....třeba si zajděte na oběd do restaurace,ať si dá každý podle své chuti.

Nebo si z toho kuřecího udělejte nějakou čínu,nebo něco na ten způsob. Nebo co je fakt moc dobrý,naklepete maso,okořeníte,ho­díte na pánev,pak vyndáte,pak do té pánve dáte papriku,rajče,ke­čup,nakonec nastrouhaný sýr. Maso na alobal,popatlat zeleninovou směsí,zabalit,(po­řádně) a dáte na chvíli zapéct…každý kousek zvlášť…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ze včerejška mám ještě v ledničce Flamendr a šopský salát tak kdo bude chtít tak si ho dnes s bramborama může dát, jinak budu dělat Smažený květák s bramborama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

Když si nevím rady,tak jsou to špagety.Osmahnu cibulku,salámu,při­dám protlak,nakonec kečup a dochutím trochu cukrem,sůl,ore­gáno,bazalku.Do­cela dobrý a rychlí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fiurasek9

Nic…beztak bude za chvilku večeře..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

jste-li nemocná, tak vyhrabejte, příp. rozmrazte zbytky. Vaření po Vás v tomto stavu přece nemůžou chtít…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

roxy 52 – vypadáš fakt mladě 🙂.
Já dělám špagáty s osmahnutým mletým masem, tuk je už v mase, přidám osmaženou cibulku – někdy, pak plechovku ďábelských toustů, už nemusím kořenit, do toho šoupnu kečup, aby bylo více omáčky a finish – posypu strouh.sýrem.
Rychlé, jedlé 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja jsem se rozhodl,že když jsou ty volby tak bramborový salát a řízek.Dnes bez polévky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

chleba se sádlem a cibulí.
je to zdravé,chutné a rychlé.
a líbat se pak můžete jen mezi sebou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Ja se pridavam az o trochu pozdeji – busy weekend.
Prave varim kureci polevku,bramborovu salat je uz v lednicce a take chlebicky,dale mam nachystane maso – veprove a rybu na smazeni na zitrek,dnes jen obalit a rovnez rybicku dnes navecer na gril,uz se tesim.
K tomu „Plzen nebo Staropramen,ci Czechvar a Corona extra“.I Vam preji dobrou chut po volbach.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
struzzo

Kdo ještě nezkusil, moooc doporučuji konfitované maso. Opravdu, když se povede, je naprosto výborné. Zajímavý článek o něm se dá nalézt zde :) https://rekla­ma.denik.cz/re­klama/vyzkouse­li-jste-uz-konfitovane-maso-20181128.html

před 1627 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek