kubik!

Co uvařit dobrého?

Poraďte mi co uvařit dobrého, nejsem nijak zvlášť aktivní kuchař, mám pár receptů, které obměňuji, ale chtěla bych uvařit něco nového. Aby byl rád, že je zase doma.

Nejlepší odpověď
iceT

Dušené kysané zelí a k tomu plněné bramborové placky.Placky se udělají z bramborového těsta,rozválí se a nařeže na obdélníky.Pak se naplní šunkou a sýrem,šunka být nemusí,stačí i obyčejný salám,placky se přehnou a vidličkou spojí a dají se usmažit dozlatova na oleji.Placky jsou dobré i zastudena jen tak.

Další odpovědi
zzzzz

Já myslím, že internet je plný nových receptů, stačí si jen vybrat.

postcd

někdy i jednoduché obyčejné recepty jsou dobré, máš starou kuchařku? nějaké základní recepty?

já si pochutnám na takových věcech jako je hrách s cibulí, nebo čočka, brambory s tvarohem, pažitkou, nebo bramboráky, nebo udělat jídlo s velkým podílem syrové zeleniny, salát.

Sůwa

Smažené těstovinové placičky – téměř jakékoliv uvařené těstoviny smíchat se strouhaným sýrem ( moc dobrý je uzený eidam ), vejcem a osolit. Na pánvi smažit vždy 3 placičky do zlatova a k tomu špenát. Je to taková dobrota, že podlehnou i masožravci 🙂
P.S. Jdu vařit špagety …

Reezo

uvař mu to nejoblíbenější co má a radost se jistě dostaví 🙂 Radost můžeš udělat i tím, že něco upečeš, nějakou laskominu, bábovku nebo dort. Nebo prostě vyber z těch surovin co má rád a můžeš se podívat na recepty, které obsahují tyto ingredience.

elektrikář

Podívej se na stránky WWW Na másle, WWW Varecha sk, WWW euro recepty.WWW Pro ženy www blesk nebo si to zadej do googlu.

Doplňuji:
Zprudka opéct z obou stran nalkepaný, osolený a opepřený plátek kuřete. Na pánev nalít bramborákové těsto položit na něj maso a znova zalit bramborákovým těstem. A opéct z obou stran příloha brambůrky.