Mirdas

Co dnes k obědu ?

Dnes mám chuť si udělat něco netradičního z vepřového masa.
Mám rád exotiku i s pálivější příchutí.
Poradíte mne co a jak připravit ?
Děkuji všem předem.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Co třeba trochu Mexika?Máš to tam i s videorecepty –

http://www.re­ceptynakazdyden­.cz/recept/me­xicka-veprova-kotleta-s-kuzickou-a-chilli

Další odpovědi
Hamon

Pozvi nějakou japonku na vepřo-knedlo-zelo u krbu.

Awe

Já jdu zrovna dělat vepřo knedlo s červeným zelím

Psychotic

¨Stáhněte generátor náhodných čísel a nechte ho zvolit sloku písně „Představte si, představte si, co jsem měl dnes k obědu“.

dudu

Pečené vepřové kotlety zdobené na másle osmaženým plátkem jablka a kopečkem křenové šlehačky. K tomu hrnolky.