Drap

Jaká bude vaše nedělní večeře ?

Nic mi do toho sice neni a je mě to i jedno. Inspirovala mne tato otázka.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-bude-vas-sobotni-obed

Nejlepší odpověď
Luxx

tvarůžky s chlebem
a na druhou večeři si dám jablečný závin

Další odpovědi
štamgast

Už je ve mně, chleba s máslem a na něm debrecínka, k tomu sterilizovaná kukuřice z plechovky.

anonym

Nedávno jsem udil klobásky, tak si ze tři ohřeji, i když se dají jíst i tak a k tomu chleba a hořčici.

Drape, že ty sbíráš inspiraci k večeři, nebo už jsi po jídle?

anonym

Gothaj s cibulí a octem ředěným.Rohlík k tomu.
Bramboračku se žampionama co jsem dnes našel.
Pak pivičko.

gecco

Zatím jsem si dal pečenou krocaní nohu s rulandou šedou, večer to asi ´zaplácnu´ jablkem a kedlubnou…
😉

marci1

Nic mi do toho také není, ale co budete zítra ráno snídat, obědvat, svačit, večeřet ? 🙂 Myslím, že otázky tohoto typu budou někteří pokládat stále dokola. Ale jinak díky Drape, že jsi se do tazatele o sobotním obědě pustil. 🙂

iceT

Včera jsem si upekla bůček, tak s chlebem.

ptáč

Našel jsem při prohrabování kontejneru chcíplou myš, nebo co to je. Zřejmě se nemohla dostat ven. Tak jsem ji odnesl domů a peče se to jen chvíli, nebo jen tak na pánvi, je to s chlebem z Penamu to nejlepší jídlo jaké znám.