NikkiD

Jak co nejrychleji rozmrazit kuřecí prsa?

Přítel má za hodinu přijet na oběd a mně úplně vypadlo, že mám vyndat prsa z mrazáku.

Nejlepší odpověď
cochee

V mikrovlnce to jde taky. Ale není to ono. Hoď je do teplé vody.
Doplňuji:
No já nevím, ale u pečeného kuřátka je mi srdečně jedno, jestli má zatažené nebo roztažené póry. K čemu vlastně je dobré, že má kuře při pečení roztažené póry? A nebo jinak, dobrá, horkou vodou se stáhnou póry – a pečením se nestáhnou?

Další odpovědi
marci1

Dejte maso rozmrazit pod mírně tekoucí studenou vodu.
Doplňuji:
Teplou vodou ne, v mase se zatáhnou póry.
http://www.po­radte.cz/nejen-pro-zeny/5421-jak-rozmrazit-kure.html

briketka10

dávám jej do větší misky s horkou vodou a je to :D

Alesh

V mikrovlnce máš režim defrost, ne?