Gus_Fring

Co vám připadá zajímavější? Evoluce živočichů a konec nebo počátek vesmíru a konec?

Je možné, že po konci vesmíru přijde zase singularita a bude se to téměř opakovat, ale myslím tento vesmír.
Uveďte prosím, proč.

Pardon, už nebudu…

Nejlepší odpověď
Edison

Velký třesk a konec vesmíru.

Pokud vezmeme adekvátní terminologii, tedy že obojí je je určitá časová linie a posloupnost událostí, pak Velký třesk a konec vesmíru coby evoluce vesmíru, neb to, co je mezi těmito dvěma událostmi obsahuje i evoluci všeho, tedy i živočichů.

Další odpovědi
Kelt

Evoluce živočichů a jejich konec.

Proč tady nedáváš možnost vlastního názoru. No doufám, že zajímavější jsou živočichové . A že vzniknou tvorové, kteří nebudou dávat takové otázky.