dust8

Co vám nejvíce zlepší náladu?

Nejlepší odpověď
elkon

Málo kdy mám špatnou náladu.

Další odpovědi
da ny

Jídlo
Hudba
Vnouček
a úsměvy. 😉
To vše, mi zlepší, už tak dobrou náladu.

zjentek

  1. Změna
  2. Pohyb
  3. Spravedlnost
  4. Jednotlivci nenakaženi/nez­kaženi společností.
  5. Čistota (duševní, viz bod čtyři)

plebs

Statečnost a názory paní Pekarové a paní Černochové.

paul1

Banjo Band Ivana Mládka

Ametyst

Rozhodně Rádio beat nebo Rádio Orlicko. Jinak muzika dle mého výběru.

plebs

Tak podle průzkumu u protinožců NZ vědci v rámci této práce zkoumali tak největší pocit štěstí mají osoby které souloží alespoň jednou týdně, na druhém místě slastí pití alkoholu a jídlo, na třetím dobrovolnictví snižuje stres a uvolňuje dopanin, čtvrté místo patří meditaci, Skotští neurologové publikovali studii proč velká část mužů fandí fotbalu, mužský mozek zažívá při utkání stejné potěšení jako při orgasmu. Páté místo objímání dítěte, šesté poslech hudby, sedmé večírky a párty, osmé místo osobní záliby, deváté nakupování a poslední místo hry a z toho potěšení.
V Česku by pořadí bylo pravděpodobně trochu jiné na př. dát si lajnu nebo šluka.