Cermak

Co užíváte na bolesti kloubů?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Alavis pro koně

Další odpovědi
nyjono

Toto je příliš obecná otázka.
Takže obecně Glukosamin, Omega 3 a Geloren.

Drap

cvičení

dubraro

Ibuprofen mast.

da ny

Díky sobě, svému bioauditorovi, informacím čerpaných z práce a díla Ing. J. Janči
a skvělému homeopatovi z lékárny asi 15 let nevím co to je bolest kloubů :)
A že jsem si jí užila.....
Bude to závislé na původu bolesti. Takto obecně je každá rada drahá.

PetaKo

Pharma-future má velmi dobré doplňky na klouby.

marci1

Jen pro info: https://www.mo­jezdravi.cz/no­vinky/konske-preparaty-na-klouby-proc-je-to-nebezpecny-nesmysl-5251.html

da ny

Alavis (pro koně) radila před lety pacientům užívat lékařka, revmatologie, za sebe, jako paní N.
Všichni užívající pacienti jsou dosud vpořádku.
Farmaceutické firmy se přizpůsobily, doplněk vyrábí speciálně pro užívání člověkem.