PetaKo

Co vám nejvíce pomáhá při potížích s klouby?

Nejlepší odpověď
gecco

Kolagen…
Ideálně živočišný…
Klizka, kůže… Tlačenka, třeba…
Navíc jsou to dobroty…
😉

Další odpovědi
briketka10

Pomáhá mi Medistick DUAL Stick:

http://www.me­distik.cz/pro­dukty/dual-stick

Dále:
ČERTŮV DRÁP podobný KOŇSKÉ MASTI.
Akorát se liší jiným bylinným základem (kořenem)

Ad Keler
Moje kočka Briketka užívala taky Tramal byla po něm,
jako opilá v posledním tažení – oči vykulený – celou
noc nespala – jen ty oči vykulený měla další noc a
celý den. Až večer byla trochu unavená a oči zavřela.
Já myslela, že naposled. Dostala velkou dávku chudinka :(

mosoj

Geladrink Forte (Kapsle). Nutné brát nejméně 3 měsíce. Úleva se dostavuje nejdříve v druhém měsíci. Před deseti lety jsem užíváním zrušil již naplánovanou operaci ramene. Trvá až dodnes, včetně bolestí kyčle. Bolesti nejsou.

Kepler

Mně nepomáhá nic. Ale když si dám Tramal (opioid), tak mě sice klouby bolí dál, ale je mi to tak nějak jedno 🙂

nyjono

Geladrink, Condro, Proenzi apod mi nezabralo.
Až glukosamin HCL spolu s Omega3 + pohyb.
Vždy je nutné užívat dlouhodobě.

dr.luha

MSM+Taurin+Ar­ginin+AK (kyselina askorbová).

da ny

To neznám … 🙂
Jinak kolagen, revmatoložka doporučuje:
https://www.svet­krmiv.cz/pohy­bovy-aparat-koni/alavis-triple-blend-700g-pro-kone-4/
Jedna pacientka tvrdí, že před kloubní náhradou kyčle a od bolestí jí pomohly thajské masáže.
Řešení je závislé na původu obtíží.

Drap

Hýbat se.

Mc Merkurion

… pořádnou vopici, pak pro bolest hlavy na bolest kloubů zapomenu …

Arne1

Koleno mé přítelkyně má rádo ALAVIS MSM, je to původně pro koně, ale funguje to i na její koleno i když není kůň.

tobby

Mně docela pomáhá mast Mentholka s konopím.

Kryšpín

Jedu s plechovkou do servisu a které jsou poškozeny, nebo volnější, nechám vyměnit

marci1

U nás v rodině se osvědčil aspik (želatina), v různých variantách. 🙂
Třeba: http://www.martina-jandova.cz/clan­ky/aspik-zelatina-klouby-bez%20bolesti

ivzez

Rehabilitace a pohyb.

Norei

Rozhodně Kolagen + MSM + chondroprotectiva + pohyb. Kolagen v jídle je však velmi málo tělem využitelný. Aby to pomohlo, musíte jíst každý den tak 2kg ovarových kolen nebo tlačenky. Lepší je přírodní koncentrát, zpracovaný formou hydrolyzátu. Tady se účinnost mnohonásobně zvyšuje. Důležité je dostat co nejvíc kolagenu do mezikloubní tekutiny. Potom si jej chrupavka sama nasaje, ovšem za předpokladu, že budou klouby v pohybu. MSM ve formě krému na zevní použití je významný pomocník, který mj. působí analgeticky. Celý tento komplex oddálí i za stavu artrózy 3.stupně výměnu kloubů až o 10 let. Po celou dobu bez bolesti.

Iridij

Kromě cvičení dvě věci: Proenzi Gel a Šungitový krém-balzám http://www.tvo­jezdravi.eu/sun­git_pripravky/sun­gitovy-krem-balzam-75-ml/

Zdroj: http://www.tvo­jezdravi.eu/sun­git_pripravky/sun­gitovy-krem-balzam-75-ml/

zloba987

Alavis Triple Blend. Želatina a podobné věci rozhodně nepomůžou.

MarkétaČerná

Tak ibalgin a trochu se projít, ale zase to nepřeženout.
Taky magnetoterapie na klouby prý vážně pomáhá.
https://www.bi­omag.cz/boles­ti-kloubu/

GabulkaA

Příspěvek smazán administrátorem.

Kikulinka85

Příspěvek smazán administrátorem.

Frankfr.

Časté jezení vepřových špárků + syrup Hyalgel

nemorosa1

To první je bezpředmětné, aby to za něco stálo, člověk by toho musel sníst tak dvě kila denně. A lepší než hyalgel je třeba alavis..

zloba987

A v čem je lepší?