Rokio

Co umí váš pes? Které zvládá povely a ovládá i něco jiného (otázka pro majitele psů)?

Naše fena Amy umí povel sedni a reaguje na otázku – "Chceš jít na zahrádku/na procházku? Dále ovládá slova piškot, granulka, umí aportovat, pokud chce a vždy přivítá své pány. Docela dobře reaguje na napomenutí, pokud se podle mně, mámy, táty, nebo sestry chová špatně.

Co byste řekli o svém psovi v oblasti jeho dovedností, pokud nějakého máte?

Odpovědi
Drap

Všechny běžné povely které se v kynologii používají. Dovede vypracovat běžnou stopu, plazit se, zůstat na místě, bránit věc nebo osobu, zadržet osobu a podobně.

cochee

Můj pes, ač je to border kolie, umí jen vyhrabat kilometr hlubokou díru v zemi na těch nejméně vhodných místech. Až ho jednou přistihnu při činu, tak mu přerazím hrb, blbcovi.
Je to jen pár dní, co si matka na jedné takovéto lochně málem zlomila kotník.

ivzez

Opakováním otázky porušuješ pravidla.

Rokio

Drap: Dobrá odpověď, ale už mi došly palce, tak ti dávám alespoň slovně palec nahoru.