Avatar uživatele
zoufalkaxxx

Co udělat, aby se do mne můj bývalý přítel znovu zamiloval?

Prý mě má již jen rád, ale záleží mu na mě.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? michalds před 2377 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Nic.
Nikoho nelze přimět, aby se do někoho zamiloval.
Ostatně zamilování by stejně zase vyprchalo…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

S tím nic nenaděláš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Neexistují obecné rady, určitě znáte sebe i svého přítele nejlépe, jeho silné a slabé stránky a stejně tak u vás. Měla byste ho přesvědčit, že k sobě patříte, že si uvědomujete příčiny rozchodu a pod. Ustoupit v něčem, ale po určitou hranici. Na jedné straně jsme lidé, nedokonalí, kteří si uvědomují své chyby a na druhé straně, nejde vstoupit dvakrát do téže řeky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Obecně pokud zamilovanost je to jediné co vás drželo při sobě a poté co pominula se rozcházíte, pak takový vstah dlouhodobě stejně nevydrží. Jen ti kteří pochopí, že zamilovanost souvisí s prvními krůčky, poznáváním se a jistou mírou idealizace zcela neobjeveného partnera, a dokáží najít i nějaké společné zájmy a skutečně si pozorumět a pomáhat v běžných životních situacích, jsou schopni vztah udržet i poté co zamilovanost pomine.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lepší je poohlédnout se po někom jiném. Paradoxně to zvedne i jeho zájem když uvidí že se bez něj umíš dobře obejít, ale nezneužívej toho efektu a zkus žít život bez něj. Jsem si naprosto jistý že najdeš někoho kdo tvé představy partnera splní i mnohem lépe, ta pravděpodobnost je vždy velmi vysoká. Což mi ostatně sama potvrdíš, až na toho pravého narazíš 🙂 Rozhodně se ale nevracej tam, kde už ses zklamala, to už není hledání ale obyčejné bloudění…

před 2376 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek