Saya

Co to znamená Swag?

Ráda bych věděla co je to Swag,protože se s tím v poslední době setkávám docela často.Vím,že je to něco jako styl nebo být IN,ale prosila bych to trošku vysvětlit.Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=swag

Další odpovědi
bestanswer

Stýkáváš se s tím hlavně ve zmrvené podobě našich pubertálních dylinek a blbečků, kteří to používají asi tak, že si koupí nový brýle a říkají tomu „swag“ … a to je jen z mnoha slov, který se tady tak ničí.

nicméně význam slova „swagger“ označuje zejména postoj se kterým se člověk prezentuje před ostatními, má určitý level sebedůvěry ale není arogantní, jak dokáže zvládat situace (ve společnosti) s chladnou hlavou a nakonec taky i to, jak se obléká … nicméně ne jen to !

MarťaŠev

Swagger – je typ člověka, který chodí jako machírek, pohupuje se z jedné na druhou stranu. Takže swag je typ houpavé chůze.

anonym

ad iceT- bohužel typický nešvar nováčků, 1. otázka po registraci, aniž by se napřed podívali, na tytéž otázky, kde už odpovědi dávno jsou.