Izabelle01

Co znamená s.w.a.g. ?

Nejlepší odpověď
anonym

1. otázka po registraci a hned po čtvrté opakovaná?
V odkazu máš plno odpovědí:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­87&q=swag&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
briketka10

SWAG je výmysl nynější generace, jak zase použít nějaké „kůl“ slovo. Samozřejmě nějaké neznámé a nové, fuck je přece ohrané. Ani nevím zda je to opravdu nějaká zkratka (Something We All Get tired of hearing). A proč to nikdy nemá nějaký kontext?

V tom je spíš výhoda gramatiky angličtiny, která v podstatě je oproti češtině neuvěřitelně slušná, tedy nevulgární. My v češtině můžeme říct zkurvenej zjebanej víkend, ale oni jen řeknou fucking weekend, fuck this a my zase mrdat to atp. SWAG je výkřik do tmy, pokud je to u nějakých fotek, tak je to většinou že má „štýl“, je cool, ta fotka je dobrá, zabitá. Pokud je to v otevřené diskuzi, tak to postrádá smysl úplně, je to jen výkřik, aby na sebe někdo upozornil a aby byl IN.

V podstatě SWAG znamená tedy styl, něco „borcovského“, frajerského, výkřik do tmy typu FUCK, SUCK. Tedy třeba když 15ti letý frajer vojede dvě holky za noc, dylinky mu na to řeknou SWAG. Něco obdobného je SWAGGA, akorát poměněno, aby to mělo opět „kůl nový nádech“. Upřímně, zeptej se všech co to slovo používaj, řeknou Ti že neví :)) Vůbec to slovo nepoužívej.
Carry
_____________­________________________­___________

tento text je z článku Zpovědnice.cz kde byla diskuze na toto slovo..

anonym

Pěkné přivítání mezi registrované,jen co je pravda!