Rokio

Co to znamená, když se o hráči řekne, že je lama?

Nejlepší odpověď
marci1

Je neschopný, nešikovný. 🙂
Lama je český termín používaný na Internetu a v počítačích, vychází z anglického slova lamer (lame = chromý). Výraz je pejorativní až hanlivý, označuje neschopného nešikovného uživatele, který zcela neumí pracovat s počítačem (popř. s nainstalovanými programy), a ještě s tím obtěžuje a zdržuje ostatní uživatele.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Lama_(po%C4%8D­%C3%ADta%C4%8Dov%C­3%BD_%C5%BEar­gon)

Další odpovědi
aliendrone

Lama (lamka/lamák/lamer) je zpravidla hráč začátečník, jehož herní skilly odpovídají jeho (pramalým) zkušenostem. Nemusí nutně jít o idiota (viz noob/noober – ti si zaslouží promptní kick/ban). :)

elkon

Lama se říká všeobecně o člověku, který je neschopný. Někdy také lempl, nebo dřevák.

JežíšKristus

Že hodně prská

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.