Rokio

Co to znamená, když někdo řekne: „Já jsem jantar.“?

Tohle řekl jeden youtuber ve videu. Neznáte význam této věty?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… no, to stejný co tatar …

Další odpovědi
annas

Chybí kontext.

Dotyčný mohl být oceněný cenou Jantar. Je to krajská cena, která se udělovala v Ostravě. Obdoba Thálie.

stejně jako jantar je výjimečný, oceněnío bylo předáno výjimečným a talentovaným osobnostem v různých druzích umění. Za umělecké počiny, u někoho i za celoživotní dítlo.

http://www.os­travan.cz/47434/pr­vni-rocnik-cen-jantar-ovladl-david-stypka-oceneni-byli-i-lukas-vondracek-sbor-permonik-a-dalsi-umelci/

„Ceny Jantar v Gongu byly důstojnou a okouzlující oslavou umění“

http://permonik­.com/clanek/390

Nedalo mně to, zda se přece někde na netu neobjevý význam. Jantar je nadávka v různém význam, jak ukazují synonyma.

Opakuji, neuvedl jste kontext, významů může být víc, nejen ocenění, ale i nadávka, klterá je zatím nezařazená a patří mezi synonymní výřrazy

1. „holomku, huncúte, jantare, kakraholte, pacholku, pardále, plantážníku, plašane, prevíte, sakulente, slamáku, sople, šotku“

https://www.hra­dec.org/gustav/na­davky.html

2. Jinak je to nadávka, která s používá na Slovácku.

3. Jako nadávky bodré a zemité další odkaz

http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/vztahy/psycho­logie-vztahy/nejcastejsi-nadavky-mezi-lidmi-vulgarni-nevulgarni-roztomile-podle-zvirat-veci-ad

4. Užívají často řidiči, když nadávají jinému řidiči.

https://psych­ologie.cz/jak-klejete-v-aute-takhle/

5. Jantar je špatný hráč, stejně jako čuribrk, čučkar.

https://www.vy­plnto.cz/reali­zovane-pruzkumy/soucasny-volejbalovy-slang/

Ale že by si někdo sám vulgárně nadával? Snad jen, že je špatný hráč.

Kepler

Ještě jsem to neslyšel, ale tipnul bych si na: krásný, průhledný, úžasný. Něco jako aliendrone 🙂

zjentek

Jantar? No, mohlo by být považováno taky za unikát.

Proto u nas na Prajzké používáme raději „jarin“!

aliendrone

Souhlasím s McMerkurionem. Mrzí mne pouze fakt, že i u jedince tak životaznalého jako je Kepler došlo k mém NEDOCENĚNÍ, protože nic, ale VŮBEC NIC nemůže být tak krásné, úžasné, skvělé atd., jako aliendrone! A to ani vzdáleně! ;) :D :D

Dochy

Bez znalosti kontextu se mohu mýlit, ale podle mně eufemismus za trouba nebo něco ještě méně publikovatelného.

elkon

Nejspíš bezmyšlenkovité plácnutí slova. Možná ten člověk ani neví co jantar je.

Rokio

Kepler, zjentek, Mc Merkurion a annas: Nejlépe z vás odpověděl Mc Merkurion. Pokud někdo neodpoví lépe, dostane nominaci Mc Merkurion.

aliendrone

LOL, myslíš že bude pořádat „slavnosti sněženek“ s bohatými orgiemi a Keplerem jako hlavním bodem programu? Tak na to chci první řadu s popcornem!

Kepler

No jo, s tím jsem počítat, když už si posledně prošvihl ten můj rajc (naštěstí). Zvu tě na své orgie ve stylu: ubytování pod širákem, žádné baby, žádní divočáci na šípkové omáčce a k jídlu jen suchý chleba + to, co si kdo přinesete. K pití snad vománkový víno, hovno po něm prý pěkně svítí. Srandu ale zaručuju!