anonym.ek

co to znamená a co mám dělat?

Líbí se mi jedna holka ze třídy..problémem je že s ní nemám moc příležitost mluvit a když jo nevim o čem…pořád tráví čas se svými kamoškami někde po škole…když náhodou čeká před třídou kde se máme učit stejně je obklopena jejími kámošky takže na ní taky nepromluvím a když náhodou třeba ráno je uplně sama napadne mě se jen ptát na věci ohledně školy a ani na ty toho moc nemám…před 14 dněmi jsem se jí zeptal(na plavecké lize-jediné místo kde se s ní dá mluvit když je sama..naposled jsme si moc nepokecali ale předtím jsme se smáli každou chvilku dokonce vypadalo že je ráda že jsem poblíž ní ale naposled to spíš vypadalo že dolejzám a že moc s semnou mluvit nechce..přitom jsem jí nic neudělal a ani s ní moc nemluvil…) jestli by s semnou nešla do taneční a ona odpověděla že jo a ještě to vyznělo tak zdvořile…no a potom jsem po 5 dnech zjistil (po spolužácích)že ještě neví a že si to rozmyslí(že neví,možná...­..vlastně nwm jaká je odpověd do teď.Prostě mě to bylo trapný se jí zeptat v tu dobu a ted už je na to pozdě…Ale zaslechl jsem že s semnou jde ale že se jí nechce že jsem prostě Ševa(to je moje přezdívka)ikdyž i tadyto možná není pravda..říkal mi to spolužák který se tomu jen smál a navíc si to zrovna 2 krát nepamatoval…od tý doby jsme s ním nemluvil a je mi trapný začít s ní mluvit…

Nejlepší odpověď
badisko

Tak hele mas dve moznosti ta prvni je ze to nechas plavat …holek je na svete dost ..a ta druha ze si to s ni ohledne tanecnich vyjasnis…ze jses stydlik za to ti nikdo nemuze ..ale holkam toto chovani moc neinponuje a tak jses nezajimavej neumis se prosadit …takze nuze byt zmatena stejne jako ty ..;D..promluv si s ni …No a ve finale pokud si nemate co rict tak to na chozeni nevypada protoze prave spolecne zajmy a veci kolem lidi zblizuji …

Další odpovědi
anonym

Znamená to, že jsi pěkné pako. Pokud chceš problémy ve vztazích, tak je řeš přes x prostředníků. Kdyby mi na Tvém místě na slečně záleželo, tak bych si příležitost promluvit s ní našla. Taky jsem byla mladá a pokud mi na něčem nebo někom záleželo, řešila jsem si to sama. Vykašli se na všechny kamarádky a kamarády. Hlevně ignoruj, co si oni myslí. Agentura JPP většinou nepomůže, ale naopak pokazí, co se jenom pokazit dá.

monickaaa

Být tebou tak se s tou holkou normálně bav dál a určitě bych si vyjasnila věci ohledně těch tanečních :).. vypadá to, že si asi stydlivý typ, ale jak se říká líná huba holé neštěstí. Navíc nikdo z jejich kamarádek a kamarádu ji nevidí do hlavy a neví co si myslí, takže řešit to přes milion různých lidí mi přijde jako pěkná blbost ;)