smoulinkaq

co to je když mi mobil po připojeni do pc hlasi potiže infračerveným zařizenim?

mam stahlu v pc nejnověši verzi nokia pc suite 7.1.00 a přijim se přes usb kabel nevim jak to změnit volalá jsem na o2 a řeklimi že ho zaply nemam ted nevim co dělát? poradte dik

Nejlepší odpověď
beer

Nevím oč ti vlastně jde…
Pokud máš PC suite, jednoduše vypni telefon, nachystej si vedle PC nezapojený usb kabel.
Pak spusť na počítači PC suite a postupuj PŘESNĚ podle jeho pokynů!
S infra to nemá nic společného…
Praxe