Co ted bude s rodinou Usama bin Ladina ? -iv-

Doplňuji:
Jen jsem myslela , ze jestli budou take potrestani , kdyz ho skryvali.

Nejlepší odpověď
Tata

Co myslíte, přemýšlel Usama bin Ladin nad osudem rodin pracovníku ve dvou věžích v Nev Yorku. Vidíte a u nás jsou lidé kteří se nad osudem jeho rodiny zamyslí, ba dokonce se snaží o veřejnou diskusi. Myslím že jeho rodinou se prostý člověk zabývat nemusí, ale nesmí spustit z pozornosti náboženské fanatiky jakékoli církve.

Další odpovědi
dědapetr

Proč se zajímat o rodinu Usama bin Ladina,když u nás v republice je více rodin o které by stálo se zajímat a jejich rodinní příslušníci ti nikomu neublížili.

led

Tí, čo vedome spolupracovali na „terorizme“ budú potrestaní (syn,…). Tí ostatní „len“ zadržaní.