hanka R+

Jaky muž je podle vás nejslavnější na celem švětě ? :) ja vybrala dva :) o kterych si myslím že je znaj všichni :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Adolf Hitler

Ta jeho sláva je sice pofiderní, ale řekla bych, že Hitler je z nabízené dvojice ještě o něco malinko známější.

Možná bych těch možností dala ještě víc, určitě by se ještě několik mega velikánů našlo. Co třeba Ježíš Kristus? :)

Další odpovědi
tom004

Albert Einstein

Obecná teorie relativity,kvatová mechanika,ap.

Dmitrij Ivanovič Mendělejev,za periodickou tabulku prvků.

dědapetr

jiní + připsat dolu :)

Usáma bin Ládin

MacChill

jiní + připsat dolu :)

Santa Claus…bohužel

Terryle

jiní + připsat dolu :)

Myslím, že bude hroznej rozdíl zeptat se „kdo je nejslavnější na světě“ a „jakého člověka si myslíte, že zná každý na světě?“

Když jsem si přečetla jen náhled otázky, napadl mě okamžitě Obama. Ale je to proto, že žiju na Západě a že na to odpovídám teď a ne před deseti lety. Ale kdybych se nad tím zamyslela i z pohledu celosvětovýho… nevím. Možná i ten Hitler… nebo Ježíš?

led

jiní + připsat dolu :)

Boh – všetci v celej histórii ľudstva o ňom vedia, hovoria

Deli

jiní + připsat dolu :)

Podle mne celý svět zná třeba Billa Clintona nebo Baracka Obamu.
A nezapomeňme na Adama nebo Ježíše Krista, Mohameda, Budhu apod. 🙂

anonym

jiní + připsat dolu :)

Podobných a daleko renomovanějších průzkumů bylo na světě fůra.
V západním světě s drtivou převahou vždy vyhrával Ježíš Kristus,
jeho slávu vnímají křesťané jako věčnou a nepomíjivou, na rozdíl od všech momentálních smrtelníků.

anonym

jiní + připsat dolu :)

Že je nejslavnější ,si myslí každý o sobě,který je známý i v médiich.
Nejslavnější prostě neexistuje!

anonym

jiní + připsat dolu :)

těch mrtvých velikánů je hodně, ale žijící známé lidi-třeba obama nebo schvarceneger

jiriii

jiní + připsat dolu :)

Já:-) teprv se vyklubu:-)

eLx

jiní + připsat dolu :)

Pořád se nedokážu rozhodnout mezi Chuckem Norrisem, Ježíšem a Buddhou. :)

fablen

jiní + připsat dolu :)

Dalajláma

Děda Louda

jiní + připsat dolu :)

Jára Cimrman, ale o tom, že je nejslavnější na celém světě, ví jen málokdo.

vivatis2-

jiní + připsat dolu :)

Generální řiditel TV nbc

DusanOrlik

Albert Einstein

jendahun

jiní + připsat dolu :)

MR.Bean,Luis de Funes.

Kubas11

jiní + připsat dolu :)

Oba + holldyvoodští herci

filva

Albert Einstein

anonym

Albert Einstein

tuCZek

jiní + připsat dolu :)

SUPERMAN.
Znají ho,nebo slyšeli o něm snad všude.
… tak jakoo Coca Cole :)

RAB

jiní + připsat dolu :)

Ježíš Kristus
jinak-Bůh není člověk