dust8

Co stojí za podivně ohnutými stromy v Branišovském le­se?

Zdroj: https://www.ex­trastory.cz/i­mages/2014/08-srpen/Brani%C5%A1ov­sk%C3%BD%20les%202­.jpg

Odpovědi
Kepler

Viděl jsem takové stromy i jinde, jsou evidentně odumřelé. Asi za to může jejich nějaká choroba nebo silný vítr. Poté, co odumřely, už se nenarovnaly.

Herjulfson

Tak přesně tohle jsem měl na zahradě. Pár štíhlých stromů zohnul k zemi sníh. Dva to sice zlomilo, ale ty další už se moc nenarovnaly. Je to tak deset let, ale jak vypadají dnes nevím. Zahradu jsem už prodal.